Handball JKS siódmą drużyną ORLEN Superligi Kobiet. Wygrana z Kaliszem na zakończenie sezonu (ZDJĘCIA)

ekspresjaroslawski.pl 1 tydzień temu

Piłkarki manualne Handballu JKS Jarosław zakończyły ten sezon na 7. pozycji w tabeli ORLEN Superligi Kobiet. Na zakończenie wygrały przed własną publicznością 22:20 z AWS Energa Szczypiorno Kalisz. Choć to spotkanie lepiej rozpoczęły przyjezdne, jarosławianki nie odpuszczały i to one schodził na przerwę, prowadząc 12:8. Druga połowa była wyrównana, ale w ostatniej minucie gospodynie pozwoliły zbliżyć się rywalkom, które zmniejszyły przewagę JKS-u do dwóch bramek. Kaliszanki walczyły do końca, ale to JKS wyszedł zwycięsko z tego starcia. MVP meczu została Sylwia Matuszczyk. Od nowego sezon obrotowa JKS będzie broniła reprezentowała MKS FunFLoor Lublin. Z tą drużyną chce powalczyć o mistrzostwo Polski. Po ostatnim meczu w barwach czarno-niebieskich były więc łzy wzruszenia i ciepłe słowa ze strony kibiców. W drużynie z Kalisza wyróżniona została Daria Miłek. JKS Jarosław – AWS Energa Szczypiorno Kalisz 22:20 (12:8) Jarosław: Kordowiecka, Musakova, Kubisztal – Kostuch 7, Byzdra 6