Historia dwóch architektek we wrocławskim Muzeum Architektury

radiowroclaw.pl 2 godzin temu
Głównymi bohaterkami najnowszej wystawy we wrocławskim Muzeum Architektury są dwie architektki – Barbara Brukalska i Helena Syrkus. Związane z awangardową grupą Praesens oraz Międzynarodowymi Kongresami Architektury Nowoczesnej, należały do najważniejszych twórczyń europejskiego modernizmu.
Idź do oryginalnego materiału