Intensywne wakacje zawodników Olimpijczyka Skorzewo

koscierski.info 2 miesięcy temu

Mimo wakacji, zawodnicy Olimpijczyka Skorzewo nie próżnują. Reprezentantów naszego klubu możemy zobaczyć na różnych arenach sportowych, z których przywożą medale w różnych kolorach. Zawodników Olimpijczyka nie mogło zabraknąć na zawodach organizowanych w ramach cyklu Kaszuby Biegają, które odbywały się w Żarnowcu. W biegu na 5 km Szymon Lubecki zajął 3 miejsce w kategorii do 29 lat. Z kolei Kacper Jaszewski wystartował w X Tucholskiej Mili, gdzie uplasował się na 7 pozycji. Na tej samej imprezie Amadeusz Reiss wywalczył 3 pozycję w biegu amatorów na 1 milę. W Biegu Bycia w Bytowie na dystansie 400 m wystartowały Ola Murglin oraz Patrycja Lewańczyk. Pierwsza z nich zajęła 3 miejsce w kategorii Open oraz 2 w kategorii kobiet. Z kolei Patrycja Lewańczyk uplasowała się na 5 miejscu w kategorii Open, a w kategorii kobiet była 3. Zawodnicy Olimpijczyka wzięli również udział w XII Biegu Kaszubskim. W rywalizacji na dystansie 7 km Amadeusz Reiss był 3. Natomiast na 5 pozycji swój bieg na 1800 metrów zakończyła Patrycja Lewańczyk. Kacper Jaszewski wystąpił z kolei w Radomiu na Mistrzostwach Polski U20 w LA. Na dystansie 1500 m zajął w drugiej ser