IV RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW W ŁUCZNICTWIE

teresin.pl 1 tydzień temu

Zakończyły się zmagania IV Rundy Pucharu Polski Seniorów, które od 20 do 22 września rozgrywane były na torach łuczniczych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie.

W turnieju bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy: 1. miejsce oraz złoty medal zdobyła Oliwia Dylik, 6. miejsce wywalczyła Alicja Zygmunciak, 14. miejsce zajęła Maria Małolepsza. Już wiemy, iż nasze dwie zawodniczki Maria Małolepsza i Oliwia Dylik zakwalifikowały się do Finałowej Rundy Pucharu, która odbędzie się 29 września w Chorzowie. Wystartuje tam jedynie czołowa ósemka najlepszych zawodników w kraju!

Gratulujemy wygranych zawodnikom oraz trenerom. Trzymamy mocno kciuki za starty naszych zawodniczek w Finałowej Rundzie Pucharu Polski.

Dziękujemy bardzo ekipie sędziowskiej za bardzo sprawne przeprowadzenie zawodów, dziękujemy również ekipie technicznej za pracę w przygotowaniu oraz sprzątaniu obiektu w trakcie zawodów. Dziękujemy także Dominikowi Kozłowskiemu za wykonanie pięknych numerów startowych i oryginalnej naklejki. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy: Luizy Lisieckiej Grzegorza Kostrzewy, Dominika Dylika, Zuzanny Popławskiej, Mai Kamińskiej, Kornelii Rędzikowskiej, Jana Lisieckiego, Eweliny Lisieckiej, Dominika Kozłowskiego, Emilii Pakuły. Dzięki Wam zawody zostały przeprowadzone sprawnie i nienagannie.

źródło: LKS Mazowsze Teresin /łucznictwo/