Jabłonianka nie dała rady

zyciesokolowa.pl 1 tydzień temu

Nie był to udany weekend zespołu z Jabłonny Lackiej, który uległ przed własną publicznością gościom z Unina W rundzie jesiennej Jabłonianie pokonali w Uninie miejscowego Orła 4:1, teraz padł identyczny wynik, niestety w drugą stronę. Pewnym usprawiedliwieniem tak wysokiej porażki niech będzie fakt, iż trener Rusłan Mielniczuk zagrał w bardzo eksperymentalnym składzie bez paru podstawowych zawodników. Jabłonianie dobrze weszli w spotkanie, gdyż zaledwie 180 sekund po jej rozpoczęciu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusza Wróblewskiego celną główką popisał się Maciek Michalczuk i prowadziliśmy 1:0. Niestety po błędach naszej defensywy na przerwę to jednak Orzeł schodził przy prowadzeniu 2:1 i w drugich 45 minutach musieliśmy gonić wynik. Pomimo chęci i ambitnej postawy, to goście w 70 minucie podwyższyli prowadzenie, na domiar złego parę minut później „swojaka” zaliczył wprowadzony w drugiej połowie Sebastian Koc i nasza porażka 1:4 stałą się faktem. Niestety ten wynik oznacza, iż nasze szanse na pozostanie w lidze okręgowej są coraz mniejsze. Aby je wciąż zachować, należy b