Jacek Antczak i Leszek Kopeć wyróżnieni tytułami "Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia"

radiowroclaw.pl 2 godzin temu
Jacek Antczak i Leszek Kopeć zostali wyróżnieni tytułami "Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia". Dziennikarzom związanymi od lat z Radiem Wrocław i Radiem Wrocław Kultura medale wręczono podczas koncertu "Muzyczny Bastion ze Studiem 202" na Bastionie Sakwowym.
Idź do oryginalnego materiału