Jagiellonia wróciła z wakacji! Kto był, kogo zabrakło i jakie plany na przyszłość?

1 godzina temu
Koniec urlopów dla piłkarzy Dumy Podlasia. W poniedziałek 22 czerwca 2026 roku Jagiellonia Białystok oficjalnie rozpoczęła operację „Sezon 2026/2027”. Przed podopiecznymi Adriana Siemieńca intensywny czas budowania formy, w czym ma pomóc m.in. zagraniczne zgrupowanie oraz mocni sparingpartnerzy. Na horyzoncie widać już także pierwsze ligowe starcia – a terminarz na otwarcie rozgrywek ułożył się dla żółto-czerwonych niezwykle atrakcyjnie. Testy na Elewatorskiej i Jaga rusza w Alpy

Jagiellonia zaczęła przygotowania do sezonu w poniedziałek. Z rana w centrum treningowym na Elewatorskiej pojawił się jako pierwszy Adrian Siemieniec. Trochę później zaczęli pojawiać się zawodnicy. Na liście obecności nie zanotowaliśmy tych, którym kończą się wypożyczenia i wygasają kontrakty (Pululu, Pozo, Piekutowski, Wdowik, Pelmard, Leiva). Nie było także Dušana Stojinovića i AZ Jackona. Ten pierwszy leczy kontuzję i nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się w klubie. Drugiemu wprawdzie skończył się okres wypożyczenia ale nie wiadomo czy Jaga i zawodnik dadzą sobie jeszcze jedną szansę na współpracę. Wedle plotek zza oceanu Aziel ma szukać sobie nowego klubu. Pojawił się za to Cezary Polak, który wrócił z wypożyczenia z Legnicy. Na pierwszym spotkaniu pojawiło się też kilku graczy z rezerw. Nie ma żadnych nowych twarzy poza Michałem Perchelem, który dołączył do Jagi jeszcze w maju.&nbs
Idź do oryginalnego materiału