Jesienne starty EnDo

golub-cgd.pl 4 dni temu

Biegacze EnDo Golub-Dobrzyń zaliczyli udane występy w drugiej połowie września. Zajmowali wysokie miejsca i zdobywali trofea W sobotę 21 września w Radzyniu Chełmińskim odbył się ostatni bieg z cyklu Grand Prix Ziemi Chełmińskiej. W tym biegu wziął udział Rafał Dudziak i zajął 3. miejsce w swojej kategorii. Rozdano również puchary i nagrody za miejsca w ogólnej klasyfikacji. Na podium znaleźli się biegacze EnDo Golub-Dobrzyń: Natalia Krępeć zajęła 2. miejsce open w kategorii kobiet, Rafał Dudziak 2. miejsce w kategorii mężczyzn. Adrian Szarkowski, Justyna Piotrowicz i Mirosław Wojciechowski zajęli 4. miejsca. Również w sobotę odbył się bieg Trail Ultra Pazur w Brwilnie koło Płocka, gdzie Endo Golub-Dobrzyń reprezentował Piotr Piskorski. Dystans 15 km miejscami wymagającej trasy pokonał w 01:23:52 i zajął 19. miejsce na ponad 70 biegaczy. 28 września to święto biegania w Czernikowie, gdzie w ramach Grand Prix województwa Kujawsko-Pomorskiego odbywały się biegi na dystansie 10 km, 5 km oraz km NW. - Nie mogło nas tam zabraknąć, więc mocnym składem pojechaliśmy do naszych przyjaciół Zabiega