Ludowy Klub Sportowy STRAŻAK Lubzina obchodził swoje 40-lecie. Uroczystości odbyły się w Lubzinie, z udziałem ważnych osobistości, w tym Burmistrza Ropczyc, Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz Wiceprezesa Podkarpackiego ZPN.
Spotkanie upłynęło w atmosferze wspomnień i docenienia historii klubu. Przez 40 lat STRAŻAK Lubzina stał się ważnym elementem lokalnej społeczności sportowej, wychowując pokolenia piłkarzy i promując sportowe wartości.
W trakcie wydarzenia wyróżniono zasłużone osoby odznaczeniami za ich wkład w rozwój klubu. To jubileusz nie tylko przypominający o bogatej historii, ale także inspirujący do dalszego rozwoju piłkarskich tradycji w Lubzinie.
















Źródło zdjęć: Telewizja Miejska Ropczyce

2 lat temu













![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



