Jubileuszowa XX Zbiorowa Wystawa Artystów Pułtuskich

pultusk24.pl 2 godzin temu
Dziś w Galerii MCKiS w Pułtusku już po raz dwudziesty odbyła się Zbiorowa Wystawa TERAZ PUŁTUSK - PułtuskArt 26. Wernisaż wystawy otworzyła Dyrektor MCKIS Ewelina Wielechowska wraz z Burmistrz Miasta Pułtusk Beatą Jóźwiak.
Tegoroczna odsłona wydarzenia cieszy się ogromnym zainteresowaniem lokalnego środowiska artystycznego. Swoje dzieła zaprezentowało aż 32 artystów, którzy udowodnili, iż Pułtusk i jego okolice kryją w sobie niezwykły potencjał twórczy. W murach galerii zgromadzono prace reprezentujące niemal pełne spektrum sztuk wizualnych i rzemiosła artystycznego. Wśród eksponatów znajdują się tradycyjne formy, takie jak: malarstwo i rysunek, grafika komputerowa, ceramika, artystyczny haft, różnorodne, unikalne formy rękodzieła.

Różnorodność technik sprawia, iż wystawa ma charakter eklektyczny i każdy miłośnik sztuki – niezależnie od swoich upodobań – znajdzie na niej coś, co go poruszy lub zainspiruje. &nb
Idź do oryginalnego materiału