Kajakarze zakończyli sezon na Malcie

Ostatni start w tym sezonie mają za sobą kaliscy kajakarze. Najmłodsi reprezentanci KTW Kalisz wystartowali w licznie obsadzonych Mistrzostwach Wielkopolski, a na podium stanął Olaf Głębowski Zawody odbyły się na torze regatowym Malta w Poznaniu i miały liczną obsadę. Do rywalizacji przystąpiło bowiem ponad 500 zawodników i zawodniczek z 27 klubów z całej Polski, a także spoza naszego kraju. W sumie odbyło się aż 114 wyścigów kajakowych na dystansie 500 m.

W imprezie wystartowali także najmłodsi kajakarze KTW Kalisz, podopieczni trenera Radosława Jackowskiego . Najlepiej z nich spisał się Olaf Głębowski , który triumfował a w kategorii młodzików z rocznika 2013. W tej samej kategorii wiekowej do biegu finałowego awansował też Antoni Hudzia , zajmując ostatecznie siódme miejsce w mistrzostwach.

W kategorii dzieci w drugim swoim oficjalnym starcie bardzo dobrze spisała się startująca w kategorii dzieci Antonina Machowicz . Ona również zakwalifikowała się do finału, w którym zajęła szóstą lokatę. W finale płynął również Hubert Lis , który finiszował na ósmej pozycji. Drugie lokat