Kamienna Brody rozpoczęła przygotowania do rewanżowej rundy. Skuteczność była po ich stronie

2 tygodni temu
Remis i okazałe zwycięstwo – to bilans dwóch pierwszych spotkań Kamiennej Brody podczas zimowego okresu przygotowawczego. Team trenera Tomasza Wójtowicza w dotychczasowych pojedynkach kontrolnych wykazuje się nie lada skutecznością. Czy podobnie będzie w trakcie rewanżowej rundy świętokrzyskiej klasy okręgowej? Ekipa z Brodów na razie trafia do siatki regularnie. W rywalizacji z Zawiszą Sienno na listę strzelców wpisywali się: Marcel Rożek, Marcel Czajka, Kacper Maciejczak, a także Adam Celary. W drugą sobotę lutego, Kamienna pokonała kolejną drużynę z województwa mazowieckiego - KS Jastrząb. Sparing zakończył się wygraną popularnych biało-niebieskich 3:0.
- Okazji do podwyższenia wyniku było mnóstwo, pokonać golkipera z Jastrzębia udało się trzy razy. Zdobywcą dwóch bramek i asysty okazał się nasz napastnik Klaudiusz Marzec, a trzecią bramkę dla Kamiennej zdobył Kacper Maciejczak. Mecz obfitował w wiele ciekawych i szybkich akcji, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Na boisku pojawili się zawodnicy testowani, którzy być może zasilą szeregi Kamiennej – podkreślają przedstawiciele klubu z Brodów.
Jednym ze sprawdzanych w formacji defensywnej graczy był Krystian Orczyk, który jeszcze w rundzie jesiennej występował w zespole beniaminka RS Active IV ligi – Arce
Idź do oryginalnego materiału