KAMIL RYBICKI PO RAZ TRZECI MISTRZEM POLSKI SENIORÓW!

teresin.pl 1 tydzień temu

W dniach 20-21 września odbyły się już LXXVII Mistrzostwa Polski Seniorów w stylu wolnym w zapasach. Na gościnnych matach w Białogardzie startowało 6 naszych zawodników.

Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Rybicki, wygrywając całą kategorię do 79 kg, tuż za nim, bo na trzecim stopniu podium stanął Wojciech Wysocki, zaś debiutujący w grupie seniorskiej Bartłomiej Nowakowski zajął piąte miejsce w tej samej kategorii wagowej, co jego klubowi koledzy. Kolejny medal, tym razem srebrny, dołożył do swojego dorobku Adrian Wagner w kategorii do 57 kg, ulegając tylko reprezentantowi gospodarzy.

Bardzo dobrze spisali się też Fabian Niedźwiedzki i Szymon Kaczorek, zajmując kolejno siódme i ósme miejsce w kategorii do 74 kg. Klubowo wywalczyliśmy drugiej miejsce!

Gratulacje dla naszych zawodników i trenerów!

źródło: LKS Mazowsze Teresin /zapasy/