Kiermasz Świąteczny dla Pauliny

7 miesięcy temu

Gmina Kłecko, 3 grudnia – to niezwykły dzień dla mieszkańców, pełen euforii i wspólnej pomocy. W tym czasie na Rynku w Kłecku odbędzie się Kiermasz Świąteczny, a cała społeczność zjednoczy się, aby wesprzeć Paulinę, która przeszła przez koszmar choroby, którego nie da się opisać.

Paulina niedawno zmagała się z dramatycznym zapaleniem opon mózgowych. To bolesne doświadczenie zaczęło się od zwykłego bólu ucha, a potem przekształciło się w koszmarne symptomy, które sprawiły, iż trafiła na SOR. Przez miesiąc lekarze byli bezradni, walcząc o jej życie, zanim wreszcie udało się zdiagnozować zapalenie opon mózgowych.

Chociaż samo zapalenie zostało wyleczone, to skutki są przez cały czas druzgocące. Paulina od sierpnia przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Nie może poruszać się ani oddychać samodzielnie. Ale pomimo tych trudności, Paulina rozumie, co do niej mówią najbliżsi, a jej ostatnie słowa „Pomóżcie mi” są dla nas wszystkich przesłaniem do działania.

W związku z tym społeczność Gminy Kłecko postanowiła zorganizować Kiermasz Świąteczny, aby zbierać środki na leczenie i rehabilitację Pauliny. Wydarzenie to odbędzie się na Rynku w Kłecku od godziny 12:00 do 18:00 w dniu 3 grudnia. To nie tylko okazja do wspólnego spędzenia czasu przed Świętami, ale także możliwość wspierania Pauliny w walce o powrót do zdrowia.

Na kiermaszu znajdziecie wiele atrakcji: ciasta, ozdoby świąteczne, paczki z upominkami i wiele więcej. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Pauliny, która potrzebuje wsparcia całej społeczności.

Wierzymy w solidarność społeczności Gminy Kłecko i moc wspólnego działania. Przyjdźcie na kiermasz, bądźmy razem dla Pauliny!

Zbiórka dla Pauliny:

https://www.siepomaga.pl/paulina-krysinska

Idź do oryginalnego materiału