Klasy A i B zakończyły rozgrywki

UKS Ustków zapewnił sobie awans do piłkarskiej Klasy Okręgowej. W decydującym meczu pokonał Hetmana Rusiec.

W ostatniej kolejce sezonu lider grupy VII A Klasy walczył na stadionie wicelidera. Goście pewnie zwyciężyli 5:1 i zagwarantowali sobie promocję. Hetmanowi pozostała walka w barażach. Na przeciwnym biegunie tabeli znalazły się ekipy KS-u Osiek (wygrana 2:1 z TS-em Gruszczyce) oraz LKS-u Pyszków (4:2 z LKS-em Zapole), które spadają z ligi. Zwycięstwa na zakończenie sezonu odnieśli gracze GLKS-u Biała (7:0 z Orłem Wola Wiązowa), LKS-u Kobierzycko (1:0 z Wartą Osjaków) oraz rezerw Piasta Błaszki (4:2 z Interem Sieradz-Woźniki). Remis 2:2 padł w pojedynku Jagi Lututów z LZS-em Centra Walichnowy.

W grupie VIII A Klasy lider zamknął sezon wygraną. Słowian Dworszowice Pakoszowe ograł 1:0 GKS Czastary, dzięki czemu może się pochwalić kompletem punktów w rundzie wiosennej. Drugie miejsce i prawo gry w barażach zapewnił sobie Zawisza Pajęczno, który pokonał 2:0 LZS Staw. Na trzecim miejscu sezon zakończył LKS Kiełczygłów (w ostatniej kolejce wyjazdowa wygrana 3:1 z LZS-em Krzyworzeka). Na pozycjach spadkowych znalazły się LKS Masłowice (5:5 z GKS-em Siemkowice) oraz LZS Łaszew (1:1 z LKS-em Wierzchlas). Remis 1:1 padł też w meczu Płomienia Makowiska z Victorią Skomlin. KS Kraszkowice natomiast ograł 1:0 KKS Kurów. KS zanotował trzy zwycięstwa w czterech ostatnich meczach, co zapewniło drużynie utrzymanie.

Trzy punkty na zakończenie sezonu wywalczył mistrz grupy VI B Klasy, czyli Iskra Stolec. Najlepszy w grupie VII Klasy B Orion Olewin w gminnych derbach zremisował z Piastem Ruda. Po pierwszej połowie Orion przegrywał 1:3, ale pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry wyszedł na prowadzenie 5:4. Chwile później Piast doprowadził jednak do wyrównania i spotkanie zakończyło się rezultatem 5:5.