Klasyczny hat trick Wolsztyńskiego! Kolejne, pewne zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz

Za nami kolejna, 13 już kolejka Sandecji Nowy Sącz w III lidze (4 grupa). Dzisiaj (19 października) podjęliśmy na własnym stadionie Unię Tarnów (18. ostatnia drużyna tabeli). Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0:1. Prowadzenie dla Unii Tarnów po strzale głową zdobył Artur Biały. Sandecja wyrównała w 54 minucie. Z rzutu karnego pewnie trafił Rafał Wolsztyński. Na prowadzenie 2:1 wychodzimy po bardzo ładnej akcji i strzale Wolsztyńskiego w 57 minucie. W 77 minucie podyktowano dla Sandecji kolejny rzut karny (za zagranie ręką na linii bramkowej przez zawodnika (dostał czerwoną kartkę) Unii). Swoją 3 – pewną bramkę zdobywa Rafał Wolsztyński. W całym meczu popisuje się więc hat-trickiem (klasycznym). Po trzynastu meczach biało-czarni mają 32 punkty, z bilansem: 10 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka. W sobotę (26 października) na wyjeździe podejmiemy Pogoń-Sokół Lubaczów (14. miejsce w tabeli).