Knurów: Fantastyczny występ uczniów „Trójki” w zawodach pływackich o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa

iknurow.pl 6 miesięcy temu

Wczoraj odbyły się zawody pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Knurowa. Wspaniale spisali się w nich uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie, którzy zdobyli łącznie aż jedenaście medali.

W sztafecie zajęli wysokie 2 miejsce! Różnica jednej sekundy zadecydowała o pierwszym miejscu. Mała szkoła okazała się być bogata w wiele pływackich talentów!

‍Mateusz Kaczor

Olbrzymie gratulacje należą się podwójnym złotym medalistom! Emilia Jakubiec oraz Kamil Kowalczyk zdobyli na swoich dystansach dwa złote medale!

Emilia Jakubiec w konkurencji stylem grzbietowym oraz dowolnym na dystansie 50m dwa razy była pierwsza!

Kamil Kowalczyk w konkurencji stylem grzbietowym oraz dowolnym na dystansie 50m dwa razy był pierwszy!

Podwójnymi srebrnymi medalami mogą pochwalić się: Amelka Tałajkowska oraz Emilka Włodyka, które zajęły w swoich kategoriach w stylu grzbietowym oraz dowolnym wysokie drugie miejsce

Srebrnym medalem może pochwalić się również uczeń siódmej klasy Kacper Kaletka, który w konkurencji na dystansie 50m stylem dowolnym zdobył drugie miejsce

Brązowe medale w swoich kategoriach wywalczyli:

Martyna Materny, która zdobyła brąz na 25m stylem dowolnym
Kacper Michalak, który zdobył brąz na 25m stylem grzbietowym

Kapitalny start zaliczyła nasza sztafeta zajmując 2 miejsce. Wygrana była o włos ‍
Szkołę w sztafecie reprezentowali: Emilia Jakubiec, Kamil Kowalczyk, Amelia Talajkowska i Kacper Kaletka

Nauczycielami podczas zawodów byli Łukasz Porada i Emilia Stachurska.

Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników reprezentujących naszą szkołę! Wielkie brawa za tak wysokie osiągnięcia!

Info: ZSP nr 1 w Knurowie