Mieszkanka przedmieść Chicago wygrała milion dolarów po zakupie zdrapki za $50 – poinformowała Illinois Lottery.

Kobieta, która zdecydowała się pozostać anonimowa i używa pseudonimu „Rosalina Galaxy”, kupiła zwycięski los „$10 Million Bankroll Instant Ticket” na stacji Speedway w South Elgin.
– „Ciągle pytałam samą siebie: czy ja dobrze to widzę? Byłam w totalnym szoku. To wyglądało jak przeznaczenie” – powiedziała zwyciężczyni.
Kobieta zdradziła, iż wraz z mężem planuje przeznaczyć wygraną na podróże oraz zakup nowego domu. Wśród marzeń wymieniła wizytę w Nintendo World na Florydzie i tropikalny rejs.
Stacja Speedway, która sprzedała szczęśliwy los, otrzyma bonus w wysokości 10 tysięcy dolarów, czyli 1 procent wygranej.
Według Illinois Lottery tylko w tym roku w stanie Illinois sprzedano ponad 20 milionów wygrywających zdrapek, a łączna wartość nagród przekroczyła 563 miliony dolarów.

1 miesiąc temu


![Za nami Drugie Forum Gospodarki Wodnej w Chełmie [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-za-nami-drugie-forum-gospodarki-wodnej-w-chelmie-zdjecia-1782122935.jpg)
![Pogoda była przeciwko nim. Strzelcy pokazali charakter na Pukawce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/c86aacf3-8d59-4342-9fd5-b59027da0453.jpeg)











