Kolejna porażka gorzowskich koszykarek

3 godzin temu

Nadal bez zwycięstwa w oficjalnych spotkaniach są koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei AJP Gorzów Wlkp. Dziś, mimo atutu własnej hali i swojej publiczności przegrały z polonią Warszawa 62:74 w meczu drugiej kolejki spotkań Orlen Basket Ligi Kobiet.

Zespół ze stolicy od początku dominował na parkiecie. Co prawda w 2 minucie miejscowe prowadziły 3:0, ale Marta Masłowska trafiła zza linii 6,75 m. i na tablicy pojawił się remis. Chwilę potem wyczyn koleżanki powtórzyła Daria Dubnik i przyjezdne wyszły na prowadzenie. Gorzowski zespół jedynie w drugiej kwarcie zagrał na dobrym poziomie, ale gdy tylko na tablicy pojawiał się remis, niemal natychmiast rywalki trafiały do gorzowskiego kosza i odzyskiwały prowadzenie.

Nie można wygrać meczu gdy popełnia się aż 21 strat, mówił po meczu trener gorzowskiej drużyny Dariusz Maciejewski.

Przyjechałyśmy do Gorzowa aby wygrać, mówiła kapitan Polonii Anna Pawłowska.