Mieszkańcy, przedsiębiorcy i społecznicy połączą siły, by wspólnie zrobić coś dobrego dla dzieci przebywających w krakowskich szpitalach. W sobotę, 27 czerwca, na Złocieniu odbędzie się Wielki Piknik Charytatywny „Uszyj Jasia – Rybitwy wspierają Złocień”. Oprócz wspólnego szycia poszewek na poduszki dla najmłodszych pacjentów organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin.