KOMUNIKAT W SPRAWIE ZUŻYCIA WODY.

wawolnica.pl 2 godzin temu

W związku z trwającą suszą oraz zagrożeniem ograniczenia dostawy wody na potrzeby gospodarstw domowych Zakład Gospodarki Komunalnej w Wąwolnicy zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Wąwolnica o ograniczenie poboru oraz oszczędne i racjonalne korzystanie z wody w godzinach maksymalnych rozbiorów wody tj. od godzz. 5⁰⁰ do 9⁰⁰ oraz 18⁰⁰ do 23⁰⁰ do czasu poprawy sytuacji meteorologicznej.
Idź do oryginalnego materiału