Koncerty na wiankach!

pultusk24.pl 1 godzina temu
W niedziele na wiankach ujrzeć można było kilka fenomenalnych wykonów które porwały pułtuską publiczność. W niedzielę na Wiankach można było usłyszeć kilka fenomenalnych występów, które porwały pułtuską publiczność.

Jako pierwsza wystąpiła trzypokoleniowa grupa „Into The Light”, związana z MCKiS. Zespół zaprezentował publiczności klasyki muzyki rockowej – zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Grupa debiutowała na Wiankach, a do koncertu przygotowywała się przez ostatnie tygodnie. Jej powstanie i działalność pokazują, iż wiek nie musi stanowić przeszkody w muzycznej komunikacji – między najstarszym a najmłodszym członkiem zespołu jest bowiem ponad 50 lat różnicy!

Następnie scenę przejął Norbi. Artysta przyjechał do naszego miasta w towarzystwie dwojga wokalistów oraz DJ-a, który odpowiadał za oprawę muzyczną. Pułtuszczanie ewidentnie dali się porwać zabawie prowadzonej przez wokalistę, który urozmaicał swój występ różnymi animacjami i żartami między utworami. Grupa wykonywała popową muzykę rozrywkową, co stanowiło wyraźną odmianę w porównaniu z pop
Idź do oryginalnego materiału