Koniec bezpłatnego parkingu!

2 miesięcy temu

Już wkrótce, za parking przy stadionie GSP w Nikozji trzeba będzie zapłacić!

Osoby parkujące przy stadionie GSP od początku przyszłego roku, jeżeli nie skorzystają z usługi „parkuj i jedź”, będą musiały płacić dzienną lub miesięczną opłatę.

Z informacji uzyskanych przez Cyprus Mail wynika, iż ​​na parkingach stadionu GSP w Nikozji planowane jest umieszczenie szlabanów wjazdowych.

Wszystkie osoby, z wyjątkiem osób korzystających z usługi park & ​​ride Pame Express oferowanej przez cypryjski transport publiczny, będą musiały uiścić niewielką opłatę w dni powszednie.

Menedżer ds. rozwoju biznesu w cypryjskim transporcie publicznym Alexander Kamberos zapewnił, iż nie będzie to miało wpływu na osoby korzystające z usługi „parkuj i jedź”, ponieważ rząd pokryje ich opłatę parkingową ze środków przekazanych firmie.

Kamberos powiedział, iż planuje wydać odpowiednie karty, które zostaną wręczone osobom korzystającym z usługi „parkuj i jedź”, aby mogły aktywować szlabany i przez cały czas parkować za darmo. Inni parkujący na GSP będą musieli uiścić opłatę.

Dyrektor generalny GSP Foivos Constantinides powiedział, iż opłata może wynosić 1 euro dziennie lub 10 euro miesięcznie. Dodał, iż jeżeli w weekendy realizowane są mecze, osoby biorące udział w wydarzeniu sportowym będą parkowały bezpłatnie.

Idź do oryginalnego materiału