W dniu 11 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas IV–VI.
Cele konkursu:
- rozwijanie myślenia logicznego i analitycznego,
- doskonalenie umiejętności rozwiązywania problemów matematycznych,
- kształcenie umiejętności analizowania treści zadań i wyciągania wniosków,
- rozwijanie zainteresowań matematyką.
Uczestnicy rozwiązywali zadania dotyczące kolejności wykonywania działań (dwa poziomy) oraz zadania tekstowe wymagające zastosowania porównywania różnicowego i ilorazowego.
Konkurs wpisywał się w realizację jednego z kierunków polityki oświatowej państwa, którego celem jest rozwijanie myślenia analitycznego i umiejętności matematycznych uczniów.
Najlepsze klasy:
I miejsce: kl. VI
II miejsce: kl. V
III miejsce: kl. IV
Najlepsi w szkole:
I miejsce: Martyna Cierniak – kl. VI – „Szkolny Mistrz Matematycznego Myślenia”
II miejsce: Szymon Wróbel – kl. VI – „Szkolny Wicemistrz Matematycznego Myślenia”
III miejsce: Patryk Stachowicz – kl VI – „Szkolny II Wicemistrz Matematycznego Myślenia”
Najlepsi w klasach:
I miejsce: Kacper Wyrzykowski – kl. IV – „Klasowy Mistrz Matematycznego Myślenia”
I miejsce: Adrianna Supergan – kl. V – „Klasowy Mistrz Matematycznego Myślenia”
I miejsce: Martyna Cierniak – kl. VI – „Klasowy Mistrz Matematycznego Myślenia”
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom znakomitego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.














![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



