Korona Ostrołęka z pucharem Marcina Grabowskiego. Młodzi piłkarze grali na Orliku (zdjęcia, wideo)

2 godzin temu
Korona Ostrołęka zdobyła puchar w turnieju piłki nożnej chłopców z rocznika 2015. W zmaganiach uczestniczyły cztery drużyny.
Idź do oryginalnego materiału