Korona Ostrołęka zakończyła sezon rocznika 2015. Przed drużyną gra na większym boisku

2 godzin temu
Rocznik 2015 Korony Ostrołęka zakończył sezon w rozgrywkach Orlik E1. Drużyna przygotowuje się do występów na większym boisku w systemie 9x9.
Idź do oryginalnego materiału