Kraj w Afryce walczy z epidemią. Nie żyje coraz więcej osób
4 tygodni temu
Zdjęcie: Laboratorium. DRK walczy z epidemią wirusa Ebola
Władze Demokratycznej Republiki Konga poinformowały w sobotę, iż co najmniej 80 osób zmarło w wyniku nowego ogniska zakażeń wirusem Ebola w prowincji Ituri na wschodzie kraju. Epidemia rozprzestrzeniła się też na sąsiednią Ugandę.
- Strona główna
- Medycyna lokalna
- Kraj w Afryce walczy z epidemią. Nie żyje coraz więcej osób
Powiązane
Polecane
Ruszył sezon. To najcenniejszy chwast z polskich pól
3 godzin temu
75 latek zdemolował SOR, zniszczył sprzęt ratujący życie
8 godzin temu










