Krajewski najlepszy przy stole, Grzegorczyk przy siatce

10 miesięcy temu

Miniony weekend okazał się na obiekcie Mławskiej Hali Sportowej niezwykle bogaty w sportowe wydarzenia. W sobotę walczyli tenisiści stołowi, natomiast dzień później przyszedł czas na zmagania w badmintona.

Specjaliści od odbijania celuloidowej piłeczki rozegrali premierowy turniej Grand Prix w okresie 2023/2024. Najskuteczniejszy przy stole okazał się Mirosław Krajewski. Mławianin wygrał wszystkie pojedynki – w finale pokonał Wojciecha Pogorzelskiego z Wieczfni Kościelnej. Na trzecim miejscu finiszował Adrian Śmigiel.

Z kolei badmintoniści rozegrali już drugie zawody z cyklu Grand Prix. W grze pojedynczej Artur Grzegorczyk nie miał sobie równych. Druga pozycja przypadła Markowi Maciejewskiemu, na trzeciej zakończył zmagania najlepszy gracz z Mławy Magnus Dudkiewicz (zwycięzca poprzedniej edycji Grand Prix).

Dwa najlepsi zawodnicy z singla połączyli swoje siły w deblu. Efekt był zgodny z oczekiwaniami – sięgnęli po triumf. Marek Maślanik i Daniel Kruk musieli się zadowolić drugim miejscem, trzecie przypadło Magnusowi i Krzysztofowi Dudkiewiczom.

Fot: Mławska Hala Sportowa