Najlepsi specjaliści z branży gospodarki odpadami w Polsce, decydenci oraz członkowie Stowarzyszenia Producentów Energii z Odpadów (SPEO) spotkali się w Krakowie, aby dyskutować o przyszłości sektora komunalnego. Okazją do debaty jest wyjątkowy, podwójny jubileusz: 10-lecie krakowskiej Ekospalarni oraz 30-lecie jej właściciela, Krakowskiego Holdingu Komunalnego SA.