Krosno Glass rekrutuje. Praca na pełny etat

carpatiabiznes.pl 20 godzin temu
Zdjęcie: krosno glass praca

Krosno/Praca. Krosno Glass jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce.

Wyroby tej firmy trafiają do ponad 60 państw świata.

W firmie powstają wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe. Produkty formowane są mechanicznie i manualnie przez hutników szkła.

Oferty pracy (Krosno Glass)

Grafik w Dziale Marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie opakowań, etykiet, przygotowywanie do druku,
  • Projektowanie katalogów, broszur, plakatów i innych materiałów marketingowych
  • Projektowanie grafik na produkty,
  • Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej online: newslettery, bannery, itp.
  • Udział w sesjach fotograficznych i obróbka zdjęć
  • Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów graficznych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE (Illustrator, InDesign, PhotoShop),
  • Wiedza z zakresu przygotowania do druku oraz projektowania materiałów reklamowych,
  • Umiejętność projektowania opakowań,
  • Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć,
  • Kreatywność i entuzjazm w pracy zawodowej,
  • Kultura osobista, dobra organizacja pracy i dokładność
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze o bardzo dobrze postrzeganej marce,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w atmosferze współpracy,
  • System premiowy,
  • Ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Szczegóły dotyczące oferty współpracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Krosno Glass”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału