KS Skorzewo, Gwiazda Karsin i Ceramik Łubiana z kompletem punktów

koscierski.info 2 tygodni temu

To nie była najlepsza kolejka w wykonaniu naszych zespołów. Część z nich została praktycznie rozbita przez swoich rywali, a powody do zadowolenia mieli jedynie piłkarze Gwiazdy Karsin, KS Skorzewo i Ceramika Łubiana Gwiazda Karsin w ostatniej kolejce klasy okręgowej podejmowała przed własną publicznością Pogoń Prabuty. Mecz stał na dobrym poziomie, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1:0. W drugiej połowie obraz gry się zmienił na korzyść miejscowych, którzy trzykrotnie umieszczali piłkę w bramce rywali, a ci odpowiedzieli jednym trafieniem. Ostatecznie to piłkarze Gwiazdy i jej kibice mogli świętować zwycięstwo 3:2. W znakomitych humorach swoje spotkanie kończyli piłkarze KS Skorzewo, którzy przed własną publicznością rywalizowali z Rodłem Kwidzyn. Mecz zakończył się pewną wygraną gospodarzy 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobywali – Dominik Igel (2 gole) oraz Piotr Karasiński. Kaszubia Kościerzyna w miniony weekend pauzowała. W A klasie o ostatnim spotkaniu jak najszybciej chcieliby zapomnieć piłkarze Wdy Lipusz, którzy na wyjeździe zmierzyli się ze Sławkiem Borzechowo. Gospodarze nie dali żadnych szans n