KS Wasilków – Wigry Suwałki 1:3

Suwałki

W meczu 27. kolejki IV ligi piłkarze suwalskich Wigier pokonali KS Wasilków 3:1.

Pierwszy gol na konto biało-niebieskich to zasługa Filipa Kozłowskiego, który w 43. minucie spotkania wykorzystał dośrodkowanie w pole karne.

Kolejne gole ustrzelił Kamil Zalewski, który trafiał do bramki przeciwnika w 57 i 73 minucie, podwyższając prowadzenie swojej drużyny na 3:0.

Drużyna z Wasilkowa musiała zadowolić się honorowym trafieniem w doliczonym czasie gry.

W ten sposób biało-niebiescy pokonali dotychczasowego lidera i objęli pierwsze miejsce w ligowej tabeli.

Radości z osiągnięcia nie kryli podopieczni Pawła Cimochowskiego, trenera suwalskiej drużyny.

Po 27 rozegranych spotkaniach Wigry Suwałki i KS Wasilków mają na koncie po 72 punkty. Pierwsze, premiowane awansem do III Ligi miejsce zajmuje jednak zespół z Suwałk.

Kolejna szansa na punkty w najbliższą sobotę (11.05). Wigry podejmą Dąb Dąbrowę Białostocką.