KSSPR przegrywa w pierwszym meczu sezonu u siebie [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie rozpoczyna sezon 2024/2025 od drugiej porażki. W pierwszym meczu „Konie” przegrały w Chrzanowie, a dziś u siebie z Oławą. U nas relacja wideo i foto z tego meczu.

To był mecz o dwóch obliczach, bo ekipa trenera Arkadiusza Bąka zagrała naprawdę dobrą, uważną pierwszą połowę. Po 30 minutach gry prowadziliśmy 13:10, a na boisku brylował Łukasz Sękowski.

Warto dodać, iż trybuny przy Stoińskiego zapełniły się, a podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy dla powodzian z okolic Oławy.

Niestety druga odsłona nie wyglądała już tak dobrze w wykonaniu „Koni”. Nasz zespół dał sobie wbić aż 20 bramek (przy 10 w pierwszej odsłonie!) , a zdobył tylko 14. To przełożyło się na ostateczny wynik 27:30. Niestety po dwóch spotkaniach KSSPR nie ma jeszcze punktu na swoim koncie i zamyka tabelę grupy D I Ligi Mężczyzn.

KSSPR Końskie – Acana Moto-Jelcz Oława 27:30 (13:10)

W przyszłą niedzielę konecczanie na wyjeździe zagrają z trzecią drużyną w tabeli – AZS-em AGH Kraków.