"Kwiat Paproci" rozkwitł przed Ostrołęckim Centrum Kultury (zdjęcia)

2 godzin temu
Parking przy Ostrołęckim Centrum Kultury stał się miejscem teatralnej magii dzięki spektaklowi "Kwiat Paproci" prezentowanemu przez Teatr Druga Zwrotka. Widzowie doświadczyli barwnej opowieści inspirowanej słowiańskimi tradycjami nocy świętojańskiej.
Idź do oryginalnego materiału