Lato w Ostrowie

rc.fm 1 godzina temu

Zdrowe i aktywne lato w mieście, czyli treningi sportowe, warsztaty artystyczne, czy plenerowe animacje - to tylko kilka propozycji miejskich na tegoroczne wakacje dla ostrowskiej młodzieży. Beata Klimek, prezydent Ostrowa zaprasza wszystkie dzieci do skorzystania z darmowych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

"Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku. I wśród nich są zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, ale też po prostu animacje, które będą się odbywać na świeżym powietrzu, w przestrzeni parku miejskiego. Gorąco zapraszamy. Będziemy inaugurować ten program 1 lipca zajęciami lekkoatletycznymi, zawodami na stadionie przy ulicy Kusocińskiego i będziemy realizować te zawody razem z klubem sportowym KS STAL L.A." - powiedziała radiuCENTRUM Sandra Jankowska z urzędu miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

na fot.: Sandra Jankowska / UM w Ostrowie Wielkopolskim

Na większość zajęć obowiązują zapisy. Można to zrobić, dzwoniąc na numer 601 082 648. Liczba miejsc jest ograniczona.

Autor:

Personalia

e-mail [email protected]

Nazwisko:

Mateusz Kurzaj

NEWS nr 2:

N
Idź do oryginalnego materiału