Ilekroć ludzie o prawicowych poglądach chcą powiedzieć, iż coś jest złe, mówią po prostu, iż jest lewicowe. A ja mam dokładnie odwrotnie. Prawica to samo zło, bo kojarzy mi się z wyzyskiem ludzi pracy, eksmisjami na bruk, negowaniem ocieplenia klimatu, ciemnotą, płasko ziemstwem. Oczywiście można mówić „konserwatyzm” bo to elegancko brzmi, ale to i tak...
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Lewicowy czyli dobry
Powiązane
REGION. Nadciąga fala upałów. Jak przetrwać gorące dni?
1 godzina temu
Woda i cień ratują życie
1 godzina temu
Zalecenia na czas upałów
1 godzina temu
Lubuscy pszczelarze o sezonie
1 godzina temu
UWAGA UPAŁ! PORADNIK POSTĘPOWANIA W CZASIE UPAŁÓW
1 godzina temu
Polecane
HOKA partnerem głównym Chudego Wawrzyńca
6 godzin temu

1 rok temu














