Licealiada – piłka nożna dziewcząt

e-ropczyce.pl 5 miesięcy temu

9 kwietnia w hali sportowej przy ZS im. Ks. Dra Jana Zwierza odbyły się kolejne rozgrywki Licealiady, Tym razem – piłka nożna dziewcząt. Mecze, trwające po 20 minut (bez przerwy), przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Dziś rywalizowały ze sobą drużyny z ZS im. Ks. Dra Jana Zwierza w Ropczycach, LO im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach i LO im. Piotra Skargi w Sędziszowie Młp.

Gra była zacięta, pełna szybkich akcji i twardych pojedynków. Najlepsze okazały się dziewczyny z ZS w Ropczycach, wygrywając z LO Ropczyce 14:0, a z LO Sędziszów 3:2.

A oto skład zwycięskiej drużyny: Magda Grabowy, Martyna Busz, Marta Świerad, Anna Tralka, Eliza Potwora, Emilia Bernard, Ilona Cholewa, Martyna Majka, Karolina Kapel, Nikola Piątek.