Lider I ligi grupy C ROKiS Radzymin Marcovia Marki za mocny dla SPR Handball V LO Rzeszów 💙💚🤍

rzeszowhandball.pl 5 miesięcy temu

Drużyna ROKiS Radzymin Marcovia Marki zwyciężyła w meczu I ligi grupy C z SPR Handball V LO Rzeszów 32:21 (22:10). Pomimo porażki cieszy postawa naszych dziewczyn w II połowie meczu po słabych pierwszych 30 minutach w drugiej odsłonie nasze dziewczyny pokazała skuteczny „handball” w obronie jak i w ataku.
Taki jest sport. Tym razem lepsza okazała się drużyna ROKiS Radzymin Marcovia Marki. Wielkie gratulacje dla sztabu szkoleniowego oraz dziewczyn z Marek.
Drużyna lidera I ligi grupy C już dzisiaj pod kątem organizacyjnym to „ekipa” na miarę czołowych miejsc w Lidze Centralnej…dowodem na to była kapitalna oprawa przedmeczowa i meczowa podczas dzisiejszego spotkania.