Ligowa wygrana ze „Słonikami”

3 lat temu
Grupa PAZDAN U-12 zwyciężyła w sobotę z Akademią Piłkarską Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0 w ramach rozgrywek Małopolskiej Ligi Młodzika D2.

Zespół Pogoni od początku do końca meczu grał agresywnym pressingiem na połowie przeciwnika, co powodowało sporo błędów u rywala. Oba gole zostały zdobyte po dośrodkowaniach z prawej strony boiska. Wynik mógłby być bardziej okazały, gdyby udało się wykorzystać wszystkie szanse bramkowe.

Brawa należą się dla całego zespołu za walkę i jakość, jaką zaprezentował przez 60 minut. Gościom najbardziej dał się we znaki nasz prawy pomocnik Hubert Bartyzel, który odjeżdżał przeciwnikom jak Pendolino.

POGOŃ KRAKÓW – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (2:0)

Skład: Zębala – Bartyzel, Bednarek, Cieluch, Dominiarczyk, Gatlik, Knytel, Kochan, J. Kosek, Ludwiczek, Machno, Majtyka, Milc, Pokrzywa.

Bramki: Machno, Bednarek