W sobotę, 13 czerwca, w Legnicy odbył się XIX “Karate Kids Cup” w Karate Sportowym. Organizatorem zawodów był Klub Karate Shotokan “Tora” Legnica.
Do Legnicy wyjechało 7 najmłodszych karateków reprezentujących UKS Hitotsu Ostrzeszów, w tym jedna reprezentantka naszej gminy – Kinga Urban.
Przywiozła ona do domu dwa medale:
– srebro dla drużyny dziewcząt w składzie: Martyna Piętak, Wiktora Sowińska i Kinga Urban
– brąz za Kata Dziewcząt 10-11 lat
Wielkie brawa!


















