Medale w Legnicy dla najmłodszych karateków!

mikstat.pl 1 tydzień temu

W sobotę, 13 czerwca, w Legnicy odbył się XIX “Karate Kids Cup” w Karate Sportowym. Organizatorem zawodów był Klub Karate Shotokan “Tora” Legnica.

Do Legnicy wyjechało 7 najmłodszych karateków reprezentujących UKS Hitotsu Ostrzeszów, w tym jedna reprezentantka naszej gminy – Kinga Urban.

Przywiozła ona do domu dwa medale:
– srebro dla drużyny dziewcząt w składzie: Martyna Piętak, Wiktora Sowińska i Kinga Urban
– brąz za Kata Dziewcząt 10-11 lat

Wielkie brawa!

Idź do oryginalnego materiału