Kolejne pieniądze dostała gmina Międzyrzecz na rozwój edukacji przedszkolnej.
Pięć międzyrzeckich placówek oświatowych otrzymało wsparcie finansowe w ramach Rządowego programu „Cyfrowy Uczeń”.
– Dostaliśmy 120 tys. złotych – mówi Remigiusz Lorenz, burmistrz Międzyrzecza.
Pozyskane pieniądze otrzymają przedszkola nr 1, 4 i 6 w Międzyrzeczu oraz szkoły w Bukowcu i Kaławie.

2 godzin temu





![Dni Łaszczowa 2026. Trzy dni koncertów, konkursów i wspólnej zabawy. Tak świętowali mieszkańcy [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-dni-laszczowa-2026-trzy-dni-koncertow-konkursow-i-wspolnej-zabawy-tak-swietowali-mieszkancy-zdje-1782479977.jpg)



