Międzyszkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

czadrow24.pl 1 tydzień temu
W sali sportowej w Pisarzowicach (gm. Kamienna Góra) realizowane są dziś (wtorek, 16 czerwca) Międzyszkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia, w których rywalizują drużyny z klas 3 i 4 szkół podstawowych z terenu powiatu kamiennogórskiego. Uczniowie mierzą się w konkurencjach opartych na Kartach Grabowskiego: Olimpijczyk — dynamiczny bieg z zadaniami matematycznymi i układaniem par działań z wynikami.Prymus — szybkie liczenie trzech iloczynów i sumowanie ich w pamięci.Szeryf — gra na refleks, w której liczy się znajomość podzielności liczb.Znajdź parę — zadanie na czas, wymagające dopasowania czarnych i czerwonych kart.Krzyżak — precyzyjne dopasowywanie…
Idź do oryginalnego materiału