Miejskie ciekawostki – Siłownia zewnętrzna na Osiedlu Niepodległości

wirtualnyregion.eu 1 godzina temu

Miasto w porozumieniu z Spółdzielnią Mieszkaniową w Słupcy zainstalowało siłownię zewnętrzną na Osiedlu Niepodległości. W perspektywie są planowane nasadzenia drzew, żeby w upalne dni przy urządzeniach było trochę cienia. W czwartek 25 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie siłowni. Jest 9 urządzeń w tym jedno podwójne.

Idź do oryginalnego materiału