Miasto w porozumieniu z Spółdzielnią Mieszkaniową w Słupcy zainstalowało siłownię zewnętrzną na Osiedlu Niepodległości. W perspektywie są planowane nasadzenia drzew, żeby w upalne dni przy urządzeniach było trochę cienia. W czwartek 25 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie siłowni. Jest 9 urządzeń w tym jedno podwójne.












![Na żywo z ratusza. Radni podejmą dziś najważniejsze decyzje w roku [TRANSMISJA NA ŻYWO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_niewiadomski.png)