Mieszkańcy: gigantyczny upał, a nie ma prądu

6 godzin temu
Mieszkańcy Pomorzan i okolic ulicy Narutowicza skarżą się na brak prądu, a w niektórych budynkach także na brak wody. Enea poinformowała, iż do późnych godzin popołudniowych prądu może nie by m.in. na ulicy Budziszyńskiej czy na Potulickiej.
Idź do oryginalnego materiału