Mistrzostwo powiatu w koszykówce dziewcząt dla ZS nr 2

13 marca w hali sportowej ZS nr 2 w Lubartowie odbył się etap powiatowy Licealiady dziewcząt w koszykówce. Do rywalizacji stawiły się dwa zespoły: II LO w Lubartowie i ZS nr 2 w Lubartowie. Dziewczęta po zaciętej walce- ale w duchu fair play- rozegranej w czterech kwartach po 7 minut wygrały spotkanie z wynikiem 23:4. Oznacza to, iż zakwalifikowały się do etapu rejonowego!!

Skład drużyny ZS nr 2 w Lubartowie:

Natalia Marciniak; Martyna Meksuła; Oliwia Romanek; Alicja Mierzwińska; Oliwia Podleśna; Amelia Woźniak; Maryla Białek; Zuzanna Małyska; Diana Mieśnik.

Opiekunem i trenerem drużyny jest Beata Sajda. Spotkanie sędziowali Maciej Rycek i Mateusz Czajkowski. Serdecznie gratulujemy wygranej dziewczętom i życzymy sukcesów w kolejnych spotkaniach meczowych.