Zawodnicy Lubartowskiego MKSu – Sekcja MUAYTHAI/K1 po raz kolejny zawitali do Wieliczki na „BATTLE OF WARRIORS”.
Podczas tego wydarzenia 4 zawodników lubartowskiego klubu skrzyżowało rękawice z wojownikami z całej Polski. Najskuteczniejszy okazał się Michał Turlewicz, pewnie wygrywając swój pojedynek. Widowiskowe walki dały również młode, perspektywiczne wojowniczki Martyna Kozłowska i Aleksandra Zabłocka. Ciężki bój stoczył Piotr Serwin.
Kolejne starty lubartowskich fighterów już w nadchodzący weekend.
Reprezentanci Lubartowa:
Martyna Kozłowska
Michał Turlewicz
Piotr Serwin
Aleksandra Zabłocka.





2 lat temu













![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)



