MKS Przasnysz przegrywa 1:4 z KTS Weszło

3 tygodni temu

W niedzielę, 15 września na stadionie przy ulicy Marymonckiej 42 w Warszawie, odbył się mecz siódmej kolejki ligowych rozgrywek pomiędzy MKS Przasnysz a Klubem Towarzysko – Sportowym Weszło. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:1.

Już w 10. minucie meczu padła pierwsza bramka dla drużyny Weszło, która zapewniła prowadzenie. Mimo licznych prób, MKS Przasnysz nie zdołał wyrównać wyniku przed przerwą.

Po przerwie, gospodarze kontynuowali ofensywną grę. W 68. minucie padła druga bramka dla Weszło, a niespełna 10 minut później, w 77. minucie, na tablicy wyników widniało już 3:0 dla zespołu z Warszawy. Pomimo dużego zaangażowania i walki na boisku, MKS Przasnysz nie zdołał odwrócić losów spotkania.

W 85. minucie drużyna z Przasnysza zdobyła honorowego gola, którego autorem był Kamil Jastrzębski, grający z numerem 11. Jego bramka chwilowo ożywiła grę przyjezdnych, jednak nie wystarczyło to, by powstrzymać rozpędzonych przeciwników. Ostatecznie, w 89. minucie Weszło dołożyło czwartą bramkę, przypieczętowując zwycięstwo.

Mecz zakończył się po 93 minutach gry, a zespół z Warszawy zasłużenie cieszył się z wygranej. Drużyna MKS Przasnysz będzie musiała szukać punktów w kolejnych spotkaniach, a KTS Weszło umocnił swoją pozycję w ligowej tabeli.

– Głowa do góry i jedziemy dalej – tak skomentował wynik meczu MKS Przasnysz.