MKS Przasnysz przegrywa z liderem IV Ligi Mazowieckiej

W sobotę, 5 października, na Stadionie Miejskim w Przasnyszu rozegrano mecz 10. kolejki IV Ligi Mazowieckiej, w którym miejscowy MKS Przasnysz zmierzył się z liderem rozgrywek, Ząbkovią Ząbki. Niestety, dla kibiców gospodarzy, spotkanie zakończyło się wysoką porażką ich drużyny. Ząbkovia wygrała 6:1, potwierdzając swoją dominację w lidze.

Początek meczu nie zwiastował tak dotkliwego wyniku. W pierwszej połowie obie drużyny walczyły zacięcie, a goście z Ząbek zdołali zdobyć tylko jedną bramkę, schodząc na przerwę z prowadzeniem 1:0. MKS Przasnysz miał swoje momenty, jednak nie potrafił wykorzystać szans na wyrównanie. Druga połowa przyniosła jednak całkowitą dominację Ząbkovii. Goście dosłownie zasypali bramkę gospodarzy, strzelając aż pięć goli w przeciągu 45 minut. Zespół z Przasnysza nie zdołał znaleźć odpowiedzi na ataki lidera.

Jedyną pozytywną chwilą dla drużyny z Przasnysza była honorowa bramka zdobyta przez Mieszka Maciejewskiego. Zawodnik MKS Przasnysz popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego, który zaskoczył bramkarza Ząbkovii. Niestety, to trafienie nie zmieniło już losów spotkania.