MKS Przasnysz przegrywa z MKS Piaseczno 0:2 w 8. kolejce IV Ligi Mazowieckiej

W sobotę, 21 września, na Stadionie Miejskim w Przasnyszu, miejscowy MKS podejmował drużynę MKS Piaseczno w meczu 8. kolejki IV Ligi Mazowieckiej. Spotkanie zapowiadało się interesująco, a gospodarze, zmotywowani i pełni ambicji, liczyli na dobry wynik przed własną publicznością. Niestety, mimo zaciętej walki, ostatecznie to drużyna gości odniosła zwycięstwo, wygrywając 2:0.

Pierwsza połowa spotkania przebiegła w wyrównanej walce. Obie drużyny miały swoje szanse, ale ani MKS Przasnysz, ani MKS Piaseczno nie zdołali przełamać defensywy rywala. Ostatecznie do przerwy wynik pozostawał bezbramkowy, co dawało nadzieję gospodarzom na zdobycie cennych punktów. Druga połowa przyniosła jednak zmianę scenariusza. Piłkarze z Piaseczna podkręcili tempo, co przyniosło efekty w 60. minucie, kiedy to padła pierwsza bramka meczu.

Zaledwie cztery minuty później, goście podwyższyli wynik na 2:0, czym praktycznie przesądzili losy spotkania. Drużyna MKS Przasnysz starała się jeszcze odwrócić wynik meczu, ale niestety bezskutecznie.

Po tym spotkaniu drużyna z Przasnysza znajduje się na 11. miejscu w tabeli IV Ligi Mazowieckiej z dorobkiem 10 punktów.