MKS Przasnysz zremisował z Mazovią Mińsk Mazowiecki

4 tygodni temu

W sobotę, 7 września, na Stadionie Miejskim w Przasnyszu odbyło się spotkanie w ramach szóstej kolejki IV Ligi Mazowieckiej, w którym MKS Przasnysz zremisował 1:1 z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Spotkanie dostarczyło kibicom niesamowitych emocji.

Drużyna Mazovia Mińsk Mazowiecki objęła prowadzenie w 30. minucie, strzelając bramkę, która zapewniała im przewagę. MKS Przasnysz jednak nie dał za wygraną i w 37. minucie dzięki skutecznej akcji Mieszka Maciejewskiego doprowadził do wyrównania. Bramka ta, była efektem dobrze zorganizowanej gry zespołowej i dodatkowej motywacji, jaką drużyna czerpała z faktu, iż grała przeciwko liderowi rozgrywek.

W drugiej połowie obie ekipy kontynuowały walkę o zdobycie przewagi, ale mimo intensywnej gry i kilku groźnych sytuacji, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć kolejnego gola. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Po sobotnim meczu MKS Przasnysz aktualnie zajmuje 7. miejsce w tabeli IV Ligi Mazowieckiej.